Therm-App na ENERGETAB 2015

wpis w: Aktualności | 0

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy na targach Energetab 2015, które odbędą się w dniach 15 – 17 września 2015 w Bielsku-Białej.

Stoisko: 20. Hala: T

Na naszym stoisku będą dostępne praktycznie wszystkie modele ergonomicznych kamer termowizyjnych Therm-App

Therm-App wyróżnione w konkursie na targach ELEKTROTECHNIKA 2015

wpis w: Aktualności | 0

Wyróżnienie dla Threm-AppKamera termowizyjna Therm-App - wyróżnienieNa XIII Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń, które odbyły się w marcu 2015 rozstrzygnięto konkurs na najlepszy wyrób targów, a kamera termowizyjna Therm-App uzyskała wyróżnienie w kategorii: sprzęt pomiarowy, aparatura kontrolno-pomiarowa.

Therm-App to innowacyjne urządzanie, które przekształca smartfon z systemem Android w kamerę termowizyjną, dzięki której zobaczysz więcej. To lekkie urządzenie jest montowane na smartfonie z Androidem. Po podłączeniu telefon staje się dotykowym ekranem, służy do wyświetlania, nagrywania i udostępniania obrazów termograficznych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym taki zestaw może być wykorzystywany w ochronie mienia i osób, ratownictwie, rolnictwie, w ochronie przyrody, np. leśnictwie.

Zapraszamy na targi MAINTENANCE 2014

wpis w: Aktualności | 0

Kamera termowizyjna Therm-AppSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy na targach MAINTENANCE 2014, które odbędą się w dniach 29- 30 października 2014 w Hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawa czynna jest w godzinach:

  • 29.10.2014 środa – 9:30 – 16:00
  • 30.10.2014 czwartek – 9:30 – 15:30

Wszelkie informacje o tym jak się dostać na targi są dostępne tutaj.

Przyjdź i sprawdź Therm-App w działaniu na stoisku A37

Therm-App: zastosowania

wpis w: Zastosowania | 0

To lekkie urządzenie jest montowane na smartfonie z Androidem. Po podłączeniu telefon staje się dotykowym ekranem, służy do wyświetlania, nagrywania i udostępniania obrazów termograficznych. Dzięki innowacyjnemu połączeniu taki zestaw może być wykorzystywany do wszelkich zastosowań obserwacyjnych, bezpieczeństwa, ochrony mienia, obserwacji przyrody. Nieskomplikowana aplikacja umożliwia również wykorzystanie kamery termowizyjnej Therm-App™ w weterynarii, budownictwie i klimatyzacji, elektroenergetyce , utrzymaniu ruchu, czy medycynie.

Bezpieczeństwo i ochrona mienia

security2
Dzięki wyposażeniu funkcjonariuszy organów ścigania, czy pracowników ochrony łatwiej jest monitorować otocznie w nocy i przy złej pogodzie w ciągu dnia, np. we mgle.